Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi ve Yeri
Sempozyum, 10 - 13 Mart 2019 tarihleri arasında Uludağ Karinna Otel'de yapılacaktır.

Sempozyum ve Kurslara Katılım
Sempozyum ve kurslar, dermatoloji uzman ve asistanlarına yöneliktir. Dermatoloji uzmanı ve asistanı dışındaki başvurular kabul edilmeyecektir.

Kurs ve Sempozyum Katılım Belgesi
Sempozyuma kayıt yaptıran katılımcılara 13 Mart 2019 Çarşamba günü kayıt masasından katılım sertifikası verilecektir. Uygulamalı kurslar için de ayrıca kurs katılım sertifikası verilecektir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD ya da taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 2 saat önce yayına hazırlanması için sunu teslim / kontrol odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Bildirimi Gönderim
Sempozyuma bildiri gönderim son tarihi 10 Ocak 2019'dur. Bildiriler www.dermatokozmetoloji.org sitesindeki online bildiri sistemi ile gönderilmelidir.
Burkon Turizm ve Kongre